امروز : جمعه
31. فروردين 1397
5. شعبان 1439
20. آوریل 2018
بازدید تعدادي از مستعدين برتر و مخترعين استان چهارمحال و بختياري از شركت فولاد مباركه اصفهان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

در راستاي حضور موثر مستعدين برتر و مخترعين در عرصه هاي مختلف علمي و پژوهشي و افزايش مهارت هاي تخصصي ایشان، برنامه بازديد علمي از شركت فولاد مباركه اصفهان، روز دوشنبه 28 فروردين ماه 96 با حضور تعدادي از مستعدين برتر استان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بنياد نخبگان استان چهارمحال و بختياري:

رييس بنياد نخبگان استان در رابطه گفت: اين سلسه بازديدها در راستای اجرای برنامه هاي مصوب بنیاد و با هدف آشنايي مستعدين و مخترعين از پیشرفت های علمی، فناوری و صنعتی كشور توسط توان فنی و مهندسی متخصصان ایرانی و همچنین ایجاد روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در مستعدين برتر و بهره مندي از توانمندي آنها در جهت بهبود حل مشكلات صنعت برگزار مي شوند.

در این بازدید شركت كنندگان در محل سالن کنفرانس شركت فولاد اصفهان با مراحل پیشینه، طراحی، ساخت شركت فولاد مباركه اصفهان به وسیله پخش کلیپ مربوطه آشنا شده و پس از آن با همراهی مسئولین مربوطه از قسمت های مختلف شركت از جمله  آهن سازي، فولاد سازي، ريخته گري، نورد گرم، نورد سرد، واحدهاي ورق قلع اندود، واحد هاي ورق گالوانيزه و واحد ورق رنگي بازدید نمودند.

لازم به ذكر است شرکت فولاد مبارکه از شرکت های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق های فولادی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد، بیش از پنجاه درصد از مصرف فولاد کشور را جهت استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله های انتقال سیالات، صنایع بسته بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌نماید. شرکت فولاد مبارکه دارای هفت مجتمع صنعتی در اقصی نقاط کشور بوده و بیش از بیست هزار نفر در بخش های مختلف این شرکت به کار اشتغال دارند.